Warto obdarowywać się piękną przestrzenią…

Sposobów na stworzenie pięknego wnętrza  jest tyle, ile osób dbających o estetykę swojego otoczenia. Mamy odmienne cele, gusty i potrzeby. Jedno jest pewne- każdy z nas chce czuć się dobrze, tam gdzie spędza większą część czasu.

mk6

Geometryczna, prosta bryła budynku, elewacja w odcieniach popielu…

Tutaj mieści się sala sprzedaży z pomieszczeniami biurowymi na piętrze. Pierwsze biuro, w odcieniach grafitu dopełnionego ciepłem drewna i elementami bieli. Kolejne, większe- wyposażone w dostojne meble, lakierowane czarnym połyskiem, częściowo wykończone palisandrem. Tłem dla nich są popielate ściany i jasna podłoga. Ubrane w detale tj. obrazy, biuro tworzy spójną całość w harmonijnym, nowoczesnym klimacie.

mk4

01

mkkk4roz

mkkk2

Biurko dla szefa znalazło swoje miejsce w zacisznej wnęce sporego pomieszczenia, którego dalsza przestrzeń służyć będzie spotkaniom w większym gronie gości i pracowników. Dla  wrażenia większej przestrzeni, wiszącą komodę ubrałam w wysoki połysk, oraz dodałam otwartą półkę, na której spocząć mogą fotografie tego (tych), co sercu najbliższe.

mkkkpop

mkkk1

mkkk8

mkkk3

A jak wygląda Twoje biuro? Czy jest komfortowe i odzwierciedla Twój charakter? Czy przestrzeń w nim jest praktycznie zagospodarowana? Czy został w nim stworzony klimat jakiego pragniesz?

Nie każdy potrafi wykrystalizować wizję swojego idealnego wnętrza. Czasami potrzebna jest pomoc. Wraz z projektantem możesz ustalić, czy wnętrze ma być oficjalne, pełne przepychu czy swobodne lub ujmujące prostotą. Wizualizacje są narzędziem niezwykle ułatwiającym zadanie. Zanim wyobrażona wizja zostanie skonfrontowana z rzeczywistością, warto z niego skorzystać.

ściany w pasy

korytarz meble

biała kuchnia

Zadzwoń 606 752 233
lub skorzystaj z formularza
zamów piękne wnętrze

2023r.

Salon w stylu glamour , 2023

salon by Auradesign.pl

Salon i wiatrołap pod Inowrocławiem, 2021

2020r.

DOM POD MOGILNEM, 2019

salon w stylu glamour ze złotymi dodatkami by Auradesign.pl

SALON Z KUCHNIĄ W INOWROCŁAWIU, 2018

szary narożnik w salonie

Dom, Inowrocław 2015/16

2015r.

DWOREK POD TORUNIEM 2014/15

jadalnia w stylu art deco

Połączenie stylu klasycznego z nowoczesnym. Żnin – 2014/15.

apartament w stylu angielskim

Hotel, Inowrocław 2014

holl w stylu angielskim

Dom w stylu angielskim, Warszawa 2011

wyspa kuchenna

Dom w kolorze stali i drewna, Mogilno 2013/14

tubpbyt

Budynek handlowo- biurowy 2014/15

Leave a Reply